پوشاک لباس زیر ارگانیک ساخته شده از نقره خالص

Organicbasics یک شرکت با تکنولوژی نوآورانه در Copenhagen، Denmark می باشد که خط تولید لباس زیر ارگانیک ساخته شده از نقره خالص و مواد آلی را گسترش داده است و وعده داده می شود که این البسه راحت، ضد عرق، مقاوم و می تواند تا 99.9% باکتری ها را بکشد. در این لباس ها 90% پنبه ارگانیک، 6% نخ نقره و 4% از الاستومر استفاده شده است. تکنولوژی تولید لباس زیر با نقره پیشرفته ترین تکنولوژی در سراسر جهان می باشد. تکنولوژی مورد استفاده در تولید این لباس ها قبلا توسط فضانوردان و در لباس بالینی در سراسر جهان استفاده شده است. نقره خالص فلزی است که به طور طبیعی می تواند از زمین استخراج شود. هیچ ماده ی شیمیایی مصنوعی در نقره خالص 99.99% وجود ندارد پس آن غیر سمی می باشد.

از بین تمامی فلزات شناخته شده برای بشر نقره به صورت کارآمدترین منعکس کننده و هادی جریان برق و گرما شناخته شده است. اما مهم ترین اثری که نقره به آن شناخته شده است oligodynamic آن می باشد. که یک اثر بیوسیدال (زیست کش) است که رشد میکروبی را کنترل می کند و باکتری ها را با یون های نقره می کشد. نقره خالص در مدت زمان طولانی به عنوان یک عنصر مهم در طول تاریخ تمدن بوده است و هنوز هم به عنوان یک فلز با ارزش و مهم مورد توجه می باشد و ما امروزه هم به دلیل خواص قابل توجه آن به وفور از آن استفاده می کنیم. بنابراین لباس های زیر ساخته شده با نقره خالص با از بین بردن باکتری و نیز رشد میکربی کمک به از بین بردن بو می کند. خواص آنتی باکتریال و نیز تنظیم حرارت مورد استفاده در این محصولات آنها در بازار منحصر بفرد کرده است.

این پارچه های هوشمند راحت در قالب البسه ی مختلف مثل تی شرت، شلوارک و نیز جوراب در اشکال و اندازه های مختلف موجود می باشند. الیاف پنبه ای بلند ارگانیک در زمان هایی که گرم و یا سرد می باشد با تنظیم درجه حرارت به صورت اتوماتیک درجه حرارت بدن را در سطح راحتی نگه می دارند. Organicbasics فکر و تلاش زیادی را برای ارائه محصولات خود قرار داده است.

هدف ما این است که لباس های ما تا بیشترین زمان ممکن با کمترین میزان پارگی مورد استفاده باشد بنابراین با استفاده از مواد با کیفیت می توان تا زمان 10 سال با مراقبت های ویژه از این لباس ها استفاده کرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *