معرفی محصول ضد آب جدید آرکروما

مونیخ – متخصصان شیمی Archroma یک سری جدید از Texrepel Hydro مواد ضد آب نساجی خود بنام Smartrepel Hydro AM را در ISPO 2018 به نمایش گذاشته اند .این مواد دوستدار محیط زیست بوده و عاری از  PFC است که می تواند به عنوان یک فیلم ضد آب برای انواع الیاف اعم از پنبه و الیاف مصنوعی اعمال شود.

Archroma یک فرمول جدید و پیشرفته را در  SmartRepel Hydro AM، بکار برده است که گفته می شود دارای تعادل ایده آلی از تنفس پذیر بودن پارچه ، دوام و ضد آب نمودن آنست.

با توجه به تعداد زیادی از انواع الیاف بکار رفته در منسوجات، فن آوری شیمیایی ارائه شده در ماشین قابل شستشو است و از مقاومت بسیار خوبی برخودار است. این شرکت می گوید این عملکرد را می توان با استفاده از یک فرمول خاص دیگر افزایش داد که برای برنامه های کاربردی در زمینه لباس های رسانا و سایر برنامه های کاربردی با کارایی بالا ساخته شده است.

“این نسخه پیشرفته تکنولوژی Smartrepel دارای دو مزیت است: یک دارای ساختارشیمیایی طبيعت دوستانه و همچنین دارای کاربری طولانی مدت و کارآمد ضد آب برای تمامی الیاف است و جایگزین مناسبی برای محصولات متفرقه متداول دارای فلوئورو کربن است.”

Smartrepel Hydro AM از ابتکارهایی مانند برنامه ØZDHC و استانداردهای زیست محیطی مانند Oeko-Tex گواهی دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *