لباس های ماساژ دهنده

معمولا صندلی های ماساژ دهنده مشکلاتی دارند.در درجه اول ٬ این صندلی ها تنها با ایجاد فشار ثابت توسط غلتک هایی عمل می کنند که باعث ایجاد ماساژ عمیق نمی شود و مورد دوم  گران قیمت بودن و همیشه در دسترس نبودن آنهاست.
اما شرکت AiraWear با ساختن پیراهن و گرم کن هایی ٬ این مساله را حل کرده است. در درون گرم کن های تولید شده جلیقه هایی مثل جلیقه ضد گلوله اما بسیار سبکتر وجود دارد که با به تن کردن و بستن زیپ ٬بدن را بطور کامل پوشش می دهد.
همچنین گرم کن و جلیقه ماساژ دهنده با برنامه اندروید نصب شده بروی تلفن همرا بوسیله بلوتوث هماهنگ شده و به وسیله برنامه می توانید حالت های مختلف ماساژ مثل ؛ استراحت ٬ شانه ٬ کمر و حالت خوابیدن را انتخاب نمایید.

به عنوان مثال کسی که مدت طولانی بروی صندلی در محل کار خود نشسته است میتواند با انتخاب نوع ماساژ کمر ٬ براحتی بدون جابجایی ماساژ داده شود.


وقتی AiraWear شروع بکار میکند جریانی مثل جریان هوا شروع بکار می کند که در ابتدا کمی تعجب آور است اما بسرعت اعتیاد آور می شود. چرا که شما می توانید به وسیله برنامه اندروید میزان فشار ماساژ در نقاط مختلف بدنتان را تنظیم کنید و در نقاطی از بدن که نیاز به ماساژ بیشتری دارید را مشخص کنید. زمان هر برنامه ماساژ بیست دقیقه است و در صورت نیاز میتوانید همان برنامه را تکرار نمایید چرا که این لباس ها دارای شارژ های 3تا6 ساعت هستند که به وسیله یک کابل یو اس بی ظرف 2ساعت  صورت میگیرد پس نیازی نیست نگران این مساله باشید.

یکی از نگرانی های تولید کننده این گرم کن ها حالت های مختلفی بود که پوشنده لباس ممکن بود در آن حالت قرار بگیرد مثل راه رفتن ٬ نشتن یا خوابیدن و اینکه ماساژ به خوبی صورت نپذیرد اما به دلیل تنگ بودن جلیقه و در برگرفتن کامل پوشنده لباس این مشکل مرتفع شده است.
جنس گرم کن ها از پنبه / پلی استر است که به حفظ گرما کمک می کند و با قیمن 129 دلار در 9 می عرضه می شود این گرم کن ها از لحاظ قیمت ٬ آسانی حمل و نقل و قابلیت برنامه دهی به آن قابل مقایسه با صندلی های ماساژ دهنده نیست و برتری ویژه ایی دارند.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *