درباره ما

ارتقا سطح علمی نساجی شعار ما نیست ٬ هدف ماست.

وبسایت Textile DB با هدف ارتقا صنعت نساجی وارد عرصه شده است و با بخش های علمی ٬ صنعتی و بازرگانی سعی دارد با فراهم آوردن امکانات لازم  شرایط بهتری را برای قشر های مختلف از جمله دانشجویان و صنعت گران و فعالین اقتصادی بوجود آورد.

معرفی بخش ها و امکانات سایت:

  • بخش های پژوهشی

در بخش های پژوهشی از جمله چاپ ٬ رنگرزی ٬ تکمیل ٬ بافندگی و.. مطالب بروز علمی و صنعتی گرد آوری و در دسترس دانشجویان و فعالین در صنعت قرار گرفته است.

  • بخش مشاوره :

در بخش مشاوره شما دو امکان را دارید ؛
چنانچه در خط تولید خود با مشکل مواجه اید فرم درخواست مشاوره را برای ما پر و ارسال نمایید تا با کارشناسان ما ارتباط بگیرید یا چنانچه تخصص خاصی دارید با پر کردن فرم «ثبت نام مشاور» و ارسال رزومه خود به ما ٬ در لیست مشاوران وبسایت قرار گرفته و در صورت ایجاد مشکل یا سوال از سوی کاربران با پرسش کننده ارتباط بگیرید.

  • بخش تازه ها :

در بخش تازه ها این امکان برای شما فراهم میگردد تا در جریان تازه ترین پیشرفت های صنعت نساجی و مد قرار بگیرید. 

  • کاریابی :

چنانچه بدنبال فرصت مناسب شغلی هستید و یا بدنبال نیروی کار خلاق و کارا میگردید کافیست در بخش کاریابی تنها مشخصات نیروی مورد نظر را برای ما ارسال کنید.

  • تبلیغات:

وبسایت TextileDB براساس بروزترین پایگاه داده برنامه ریزی و بنا شده است که به همکاران محترم این امکان را میدهد چنانچه در بخش تبلیغات تمایل به اشتراک گذاری شرکت یا محصول خود را دارید می توانید از امکاناتی چون؛
اسلایدر ویژه ٬ اسکرولر ویژه ٬ بنر و یا معرفی محصول خود به صورت پیشنهاد ویژه بهره ببرید .