جوراب های جدید با فن آوری های خاص

طبق تحقیقات انجام شده از هر چهار آمریکایی سه نفر دچار احساس درد و مشکل در ماهیچه های کف پا هستند . این مشکلی است که اغلب مردم جهان با آن مواجه اند ؛ درد شدید ٬ خستگی عضلانی ٬ کبودی ٬ تورم پاها ٬ درد مفاصل و تکشیل لخته خون در بافت آسیب دیده ٬ همه و همه مشکلاتی است که کم و بیش مردم در اثر کار زیاد و یا ایستادن بروی پاها برای ساعات متمادی با آن مواجه اند.

برند Footglove در راستای حل این مشکل با تولید محصول خود طرح نوآورانه ایی را با پشتیبانی state-of-the-art technology ارایه کرده است.

برند footglove نام تجاری است که با مفهوم پشتیبانی از محصولات شهره است.منبع آنها برای تولید محصول از برترین شرکت ها تشکیل شده است. آنها یک محصول منحصر به فرد از نایلون تولید کرده اند که علاوه بر خاصیت کشسانی و دوام دارای قابلیت افزودن ویژگی های منحصر به فردی است.
در تولید این نوع جوراب ها در کفی آن نوعی فوم تعبیه شده است که به جذب نیرو و ضربه کمک می کند و با پخش نیرو در سراسر کف پا از فشار بر نقطه ایی خاص از عضله و با مفاصل جلوگیری می کند. همچنین ترکیبی از یون نقره خالص نیز در سراسر جوراب کوت شده است که قابلیت کنترل و از بین بردن بو ناشی از عرق پا را دارد .

آزامیشات روی جورابها بطور مداوم در طول 11ماه انجام شده که نشان از کم نشدن خاصیت آن دارد و البته هر آزمونی که منجر به کیفیت محصول نهایی گردد همچنان ادامهخواهد داشت.

اما نکته حاءز اهمیت در این جوراب ها استفاده از تکنولوژی Celliant است ٬ اما این تکنولوژی چیست ؟

سلیانت مواد معدنی بر اساس الیاف سنتیتک است که مانند محافظ در برابر انرژی گرمایی بدن عمل می کرده آنرا تبدیل به انرژی مادون قرمز می نماید ٬ زمانی که این چرخه تکرار شود سبب افزایش جریان خون در سطح پوست شده و باعث شادابی پوست می گردد.

برای مشاهده فیلم کلیک کنید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *