تکنولوژی Hydrocool

شرکت Rudolf تکنولوژی Hydrocool را برای تنظیم رطوبت الیاف مصنوعی ارائه می دهد.
گروه Rudolf متخصص برجسته در تولید مواد تعاونی نساجی می باشد، محصولات hydrophilizing را با تکنولوژی مدیریت رطوبت بسیار انعطاف پذیر برای الیاف مصنوعی ارائه می دهد. با هوشمندی و عملکرد بالا تکنولوژی تنظیم رطوبت Hydrocool گروه رودولف یک راه حل فنی برای تکمیل کاربردی از منسوجات به پوست را ارائه کردند. این شرکت می گوید: این در پاسخ به نیازهای بازار دائما در حال تغییر نساجی می باشد و برای بخش های در حال رشد مثل لباس ورزشی و لباس زیر کاربردی می باشد.

آبدوستی

به گزارش این شرکت ورزش چه در محیط های سربسته یا سرباز به عنوان بخش مهمی از زندگی تبدیل شده است و بهنیه مدیریت رطوبت برای منسوجات برای فعالیت هایی که اشخاص خیلی عرق می کنند باید به یک مقدار مطلق تبدیل شود. صنعت پوشاک نشان می دهد انبوهی از مصرف کنندگان را که از منسوجات مختلف در طرح های متنوع استفاده می کنند. آبدوستی به همراه بهداشت و طراوت از عوامل تمرکز مهم به هنگام افزایش ارزش این کالاها می باشند. دلیل این امر این است که بدن انسان روزانه به طور طبیعی عرق می کند و این یک واکنش طبیعی بدن برای انتقال دادن حرارت اضافی به بیرون می باشد که می تواند به دلایلی مثل ورزش کردن دمای محیط بالا یا تب باشد. با عرق کردن حرارت اضافی به بیرون منتقل می شود و دمای بدن در دمای بهینه ی خود یعنی 37 درجه می ماند. منسوجات بافته شده در این زمینه باید توانایی انجام این مکانیزم تنظیم حرارتی را داشته باشند.

تنظیم رطوبت

اشخاص چندین لایه از منسوجات را می پوشند که تعداد آن بستگی به شرایط منطقه ای و آب و هوایی دارد. که این را اصل چند لایه می گویند. نزدیک ترین لایه به پوست و لایه داخلی باید مانند پوست دوم برای تنظیم رطوبت بهینه مورد نیاز عمل کند. با توجه به مزایای متعدد مصرف بخشی از الیاف مصنوعی مورد استفاده در لباس های ورزش و لباس های زیر افزایش پیدا کرده است. این مزایا عبارتند از وزن کم، مقاومت در برابر سایش بالا و مراقبت آسان و نیز خشک شدن سریع.
رفتار آبگریز به هنگامی که تکمیل نشده باشد یک نقص فیزیولوژیک برای لباس محسوب می شود. این شرکت توضیح می دهد تکنولوژی تنظیم رطوبت با عملکرد بالا برای جبران این نقص می باشد. به گفته ی تولید کننده منسوجات تکمیل شده با تکنولوژی Hydrocool اثرات تنظیم رطوبت را به شرح زیر ارائه می دهند:
• جذب رطوبت و جابجایی آن
• تبخیر رطوبت بهینه
• البسه خشک و راحت برای پوشیدن

تکنولوژی Hydrocool

هدف تکنولوژی Hydrocool از این محصولات این است که اطمینان حاصل پیدا کند پارچه کاملا رطوبت را جذب می کند و آن را از بدن دور می کند. تبخیر رطوبت جذب شده توسط منسوجات، این تکنولوژی یک تبخیر یکنواخت را ایجاد می کند که این تابعی از خنک بودن بدن است.
Hydrocool یک برند خانوداگی برای الیاف تنظیم کننده رطوبت می باشد که توسط شرکت ردولف ثبت شده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *