تمیز کننده قابل حمل با تکنولوژی اولتراسونیک


دستگاه ImaWash شستشو دهنده قابل حمل ٬ کوچک و دستی است که با استفاده از فن آوری اولترا سونیک لباس های شما را تمیز می کند. این دستگاه به قدری کوچک است که براحت در دست جا گرفته و می توانید در مدت 30 دقیقه مانند خشکشویی لباس هایتان را تمیز کنید.
کار کردن با این دستگاه ساده بوده به گونه ای که کودکان نیز می توانند با آن کار کنند ٬ این دستگاه برای شستشوی میوه و سبزیجات نیز می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.

دستگاه ImaWash دارای قابلیت شارژ بوده و نیاز به منبع انرژی قابل حمل ندارد بنابراین در مسافرت نیز قابل استفاده است.
البته هرچند این تکنولوژی برای هر نوع پارچه ایی مناسب است اما فعلا برای لباس های بشدت کثیف به اندازه کافی کارآمد نیست.به اعتقاد نویسنده این گزارش این فن آوری برای لباس های کوچک مانند جوراب ٬ لباس زیر و پارچه های نه چندان کثیف مناسب بوده و نتیجه مطلوبی به همراه دارد.

تست های انجام شده نشان می دهد در مدت 30 دقیقه ImaWash قادر به از بین بردن کثیفی ها ٬ لکه های روغن حاصل از غذا که بروی پیش بند وجود داشته ٬ بوده است و لباس های مورد آزمایش پس از این مدت کاملا تمیز و بدون بو بودند.

از دیگر تست ها شستشوی توت فرنگی بود ٬ ظرفی را پر از آب کرده توت فرنگی ها در آن قرار داده شدند ٬ پس از چرخه 30 دقیقه ایی میوه ها بدون تغییر در رنگ و مزه آن شسته و تمیز شدند.


تکنولوژی اولترا سونیک

امواج مافوق صوت جابجا کننده خاک و مواد معدنی است همچنین در علم پزشکی نیز به کار گرفته می شود. این شستشو دهنده کوچک پس از هربار استفاده 5 دقیقه زمان میبرد تا دوباره به کار گرفته شود همچنین از نظر آب و برق مصرفی معادل یک سوم ماشین های لباسشویی دارد ضمن اینکه نیاز به مواد شوینده نخواهید داشت.
این واشر (شستشو دهنده) با برق ٬ 5-120-110 ولت قادر به کار کردن است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *